Интернет магазин загрузка...

Інтернет

Пошук програми:

ICQ Утиліти 2.6

ICQ Утиліти - доповнюють новими можливостями популярний інтернет пейджер ICQ. Утиліти дозволяють в автоматичному режимі: Запускати програми по приходу повідомлень; Перевіряти поштові скриньки; Пересилати повідомлення c поштових скриньок на заданий номер ICQ; Пересилати повідомлення на поштові скриньки; Пересилати повідомлень на інший номер ICQ; Відповідати на повідомлення, що прийшли; Нагадувати про подію висилаючи в заданий час повідомлення; Перевіряти сайти на відновлення й доступність. А також відправляти й приймати повідомлення.

Скачано разів: 424
Мова інтерфейсу: rus

Умови використання: shareware
Розмір: 597.05Kb

Завантажити | Сайт автора

A. I. Studio WatzNew 1.9.5

WatzNew буде сповіщати вас про зміни на сайтах і форумах, про нову пошту у вашому POP або web-ящику, про вихід нових версій програм, про котирування акцій, курсах валют і погоді. WatzNew використає потужну систему пошукових шаблонів, щоб вибирати зі сторінок тільки необхідну інформацію, і показувати її в зручному для вас форматі. Інші функції містять у собі підтримку прокси, синхронізацію часу по атомних годинниках, повністю користувальницький інтерфейс, що набудовує, інтеграцію з мовою Perl. Ви можете створювати й обмінюватися своїми власними каналами із друзями, а також зробити канал для свого власного web-сайту для оповіщення відвідувачів про відновлення новин, програм і т.д.

Скачано разів: 196
Мова інтерфейсу: rus

Умови використання: shareware
Розмір: 1.17Mb

Завантажити | Сайт автора

mIRC 6.16

Програма mIRC призначена для ведення розмов у реальному часі в Internet. Розмова ведеться в текстовому режимі, тобто всі що Ви набрали стає видно Вашим співрозмовникам. І навпаки.

Скачано разів: 453
Мова інтерфейсу: eng

Умови використання: shareware
Розмір: 1.24Mb

Завантажити | Сайт автора

ICQ 2002a Beta 5.33 Build #3729

ICQ - дружня програма, яка дозволяє Вам спілкуватися з людьми в реальному часі. Зовсім нова версія самого популярного з интернет-пейджеров.

Скачано разів: 327
Мова інтерфейсу: eng

Умови використання: shareware
Розмір: 3.79Mb

Завантажити | Сайт автора

IM2 1.5

Програма для он-лайн спілкування. Заміняє собою "аськи" MSN, AOL, IRC, Yahoo і властиво ICQ, допускаючи при цьому не тільки обмін між співрозмовниками текстовими повідомленнями, але й голосовий і видеочат. Підтримується зміна інтерфейсу зміною скина, є опція SecureIM (зашированный чат), можливий імпорт контактів із уже встановлених програм. В IM2 є досить багато корисних додаткових (у тому числі не наявних в інших подібних програмах) опцій, наприклад, є File Sharing - можливість створити в себе подоба ftp-сервера з доступом (причому як по паролі, так і для всіх бажаючих) до певних файлів. Є російський інтерфейс.

Скачано разів: 346
Мова інтерфейсу: rus

Умови використання: freeware
Розмір: 3.95Mb

Завантажити | Сайт автора

ZoneAlarm Free 5.5.062

Вийшла нова версія ZoneAlarm Free - потужного, але в той же час зручного й простого в освоєнні брэндмауэра, здатного вирішувати проблеми безпеки вашого ПК при роботі в локальній мережі або Web, включаючи бездротові мережі. Програма має гнучкі настроювання правил. Крім наявних 6 дефолтных (по 3 на кожну із зон Local/Internet) користувач може набудовувати рівні безпеки самостійно. Зручно реалізований фільтр додатків (аксесс-лист), що дозволяє встановлювати права для кожної програми, що рветься на волю. ZoneAlarm підтримує перевірку цифрового підпису, веде докладний переліг-файл подій і має засобу для його аналізу, з наступною видачею текстової й графічної інформації. Є можливість миттєвого автоматичного або ручного блокування доступу додатків до інтернет, а також автоматична перевірка вкладень електронної пошти. У програмі реалізований набудовує контроль, що, cookies, що блокує передачу персональної інформації про користувача на Web-сайти. Функція блокування рекламних баннеров і спливаючих вікон дозволяє позбутися від докучливої реклами, що відчутно прискорює швидкість завантаження сторінок в WWW.

Скачано разів: 245
Мова інтерфейсу: eng

Умови використання: freeware
Розмір: 6.35Mb

Завантажити | Сайт автора

Kerio WinRoute Firewall 6.0.9

Нова версія інтегрованого пакета маршрутизації й забезпечення мережної безпеки. До складу пакета входять програмний маршрутизатор, брэндмауэр (firewall), прокси-сервер, URL-filter ( щодозволяє забороняти відвідування певних Web-сторінок) і т.д.

Скачано разів: 335
Мова інтерфейсу: eng

Умови використання: trial
Розмір: 18.61Mb

Завантажити | Сайт автора

Advanced Mass Sender (AMS) 4.3

Масове розсилання електронної пошти. Многопоточная розсилання (відправлення близько 1500 листів у хвилину), підтримка будь-якої кількості вкладень, підтримка всіх методів розсилання (To/CC/BCC), підтримка HTML листів, підтримка Win-1251 й koi8-r кодувань, розгорнуте керування списками розсилання, зручний інтерфейс.

Скачано разів: 633
Мова інтерфейсу: eng

Умови використання: shareware
Розмір: 3.73Mb

Завантажити | Сайт автора

<<< Страница |4| |5| |6| 7 |8| |9| |10| из 11 >>>

 мобильные телефоны  рефераты  объявления  новости
 погода  гороскоп  рецепты

.