Мультимедія

Пошук програми:

HyperSnap-DX 6.01.02

Готовий до використання черговий реліз HyperSnap-DX, потужної утиліти для захоплення зображень зі стандартних додатків Windows і багатьох ігор, що працюють під Direct, Direct3D, 3Dfx Voodoo й Glide. Є можливість робити ручне й пакетне захоплення кадрів з багатьох програмних DVD-плееров, численних звичайних медиаплееров. Також можна робити захоплення кнопок, одержувати зображення зі сканерів, цифрових камер й інших TWAIN-сумісних пристроїв, Web-сторінок і документів, причому розмір захоплюваного зображення може бути більше розміру екрана. Крім цього, можливе захоплення вікон з будь-якою довільною геометрією. Є підтримка прозорості й автоматичного заміщення квітів. Отримані зображення можна розміщати в будь-якому заданому місці екрана, накладати їх одне на інше, додавати до них коментарі, конвертувати в різні формати (більше 20), редагувати й роздруковувати. Програма легко конфігурується й має зручний інтерфейс. У поточній версії виправлено кілька помилок.

Скачано разів: 340
Мова інтерфейсу: eng

Умови використання: shareware
Розмір: 3.17Mb

Завантажити | Сайт автора

PlexTools Pro 2.32

За допомогою PlexTools ви можете одержати детальну інформацію про своєму пристрої й виконати такі прості операції, як запис Audio CD, запис дисків з "образа" і форматування CD-RW.

Скачано разів: 328
Мова інтерфейсу: eng

Умови використання: shareware
Розмір: 8.74Mb

Завантажити | Сайт автора

Auto Gordian Knot 2.26

Обновилася AutoGK (Auto Gordian Knot) - потужна, але в теж час проста у використанні утиліта для створення копій DVD-дисків у форматах AVI, Div й XVi. До складу даного збірника входять наступні компоненти: VirtualDubMod, AviSynth й AviSynth Filters, DGMPGDec, VobSub, Xvi, Auto Gordian Knot. Програма дозволяє використати як джерело DVD, MPEG2 або потокове відео, а як вихід видає Xvi або Div формату. AutoGK уміє працювати з AC3, DTS, PCM, MPA, CBR MP3 й VBR MP3. Крім того, присутні всі необхідні настроювання й можливості для створення копій, що задовольняють вашим запитам. У новій версії додана підтримка нових джерел відео й аудио, обновлена DGIndex, прибраний ряд обмежень, додана підтримка Div 6, в основному виправляються помилки, а також були обновлені деякі бібліотеки й кодеки.

Скачано разів: 812
Мова інтерфейсу: eng

Умови використання: freeware
Розмір: 8.37Mb

Завантажити | Сайт автора

Mozilla Firefox 1.5 RUS

Вийшла нова російська фінальна версія відомого веб-браузера Mozilla Firefox (колишній Mozilla Firebird, а ще раніше - Mozilla Phoenix). Mozilla Firefox є полегшеною версією оригінального Mozilla, і в порівнянні зі своїм старшим побратимом, Firefox має менше функціональних можливостей й опцій (однак, ситуацію виправляє наявність величезної кількості всіляких плагинов), але зате займає набагато менше місця на жорсткому диску. У даному випуску виправлено кілька помилок у системі безпеки програми й у процедурі відновлення.

Скачано разів: 653
Мова інтерфейсу: rus

Умови використання: freeware
Розмір: 4.96Mb

Завантажити | Сайт автора

KoolMoves 5.1.4

Нова версія програми для створення й редагування анімаційних файлів різних форматів. Їсти можливість зберігати файли у форматі Macromedia Flash. KoolMoves дуже зручна в роботі з текстовими фрагментами.

Скачано разів: 359
Мова інтерфейсу: eng

Умови використання: shareware
Розмір: 3.35Mb

Завантажити | Сайт автора

Nero Burning Rom 7.0.1.2

Випущена нова версія популярного пакета запису Ahead Nero Burning Rom. Nero має зручний користувальницький інтерфейс, працює швидко, а головне - стабільно. Уміє записувати як музичні диски, так і диски з даними. Підтримує роботу практично з усіма типами записуючих пристроїв. Тепер він став ще зручніше й краще.

Скачано разів: 3037
Мова інтерфейсу: eng

Умови використання: shareware
Розмір: 100.10Mb

Завантажити | Сайт автора

Anti-Blaxx 1.17

Anti-Blaxx це інструмент для роботи із записуючими й эмулирующими програмами, типу CloneCD, Alcohol 120%, BlindWrite й DAEMON Tools. Програма дозволяє уникнути перевірки захисту дисків на ці програми.

Скачано разів: 1320
Мова інтерфейсу: eng

Умови використання: shareware
Розмір: 446.07Kb

Завантажити | Сайт автора

Alcohol 120% 1.9.5.3105

Випущена нова версія потужного емулятора CD/DVD-дисків Alcohol 120%. Програма створює на жорсткому диску ПК користувача образ диска з даними, аудио або відео інформацією, а потім надає доступ до цих даних інших програм так, немов шуканий диск перебуває в приводі. Alcohol 120% підтримує роботу з багатьма форматами CD/DVD-образів, має можливість роботи з 31 образом одночасно, забезпечує несоизмеримо більшу (у порівнянні з CD) швидкість передачі даних між додатком й образом диска. Є підтримка російської мови. У новій версії виправлені помилки, додана підтримка нових приводів й образів, поліпшена робота з расшариванием ресурсів.

Скачано разів: 1467
Мова інтерфейсу: rus

Умови використання: trial
Розмір: 4.28Mb

Завантажити | Сайт автора

<<< Страница |1| 2 |3| |4| |5| из 8 >>>

 мобильные телефоны  рефераты  объявления  новости
 погода  гороскоп  рецепты