Бізнес

Пошук програми:

DialExpert Light 7.36

DialExpert Light: - тарифікація будь-яких телефонних переговорів у режимі реального часу; - деталізований звіт про телефонні переговори; - гнучкий 12-критериальный механізм пошуку; - стандартна вибірка <эСНД - Кількість - Вартість>; - фільтри по даті, часу й тривалості розмови; - підтримка тарифів і тарифних планів операторів Росії (по додатковому запиті); - ліцензія на моніторинг необмеженої кількості портів; Версії DialExpert: - Light - полегшений варіант - Standard - повний функціональний набір - Professional - додатковий модуль контролю заборонених дзвінків. Система настроювання дає можливість працювати із всілякими АТС. Якщо Ви хочете спробувати програму в дії на своєї АТС - завантажите її з нашого сервера! Ви зможете зареєструвати 1000 дзвінків! Після придбання й введення коду дане обмеження знімається! Для тестування й тимчасового використання пароль не потрібно.

Скачано разів: 357
Мова інтерфейсу: rus

Умови використання: shareware
Розмір: 21.25Mb

Завантажити | Сайт автора

QDPro 6.25

Програма QDPro призначена для автоматизованого заповнення вантажних митних декларацій по стандарті, установленому державними митними органами України.

Скачано разів: 803
Мова інтерфейсу: rus

Умови використання: shareware
Розмір: 1.18Mb

Завантажити | Сайт автора

BLACK-фінансова система 3.04

Універсальна програма для обліку й аналізу фінансових операцій. З її допомогою можна вести як домашній бюджет, так і справи підприємства. Проста в обігу, але потужна по можливостях програма дозволяє відслідковувати рух готівки, операції з банківськими рахунками й кредитними картами, стан боргів і кредитів, планувати доходи й витрати, розбивати операції по статтях і проектам. Формування необмеженого числа звітів для аналізу фінансового стану. Потужна шифрозащита даних і розмежування прав користувачів. Хот-лайновая підтримка й індивідуальні доробки.

Скачано разів: 340
Мова інтерфейсу: rus

Умови використання: shareware
Розмір: 1.87Mb

Завантажити | Сайт автора

Инотек Документи (Платіжне доручення) 2.58

Програма для роботи із платіжними дорученнями. Крім звичайної для такого класу програм бази даних (реєстр платіжних доручень, довідник організацій), є можливість підключення інших документів, які можна знайти в архівах програм і на сервері розроблювача, де є також 16-розрядна версія програми, можливість скачивания її вроздріб і повний текст Положення про безготівкові розрахунки в Російській Федерації N 120-П. Програма має російсько-англійський інтерфейс, що дає можливість підготовляти документи навіть користувачеві, що не володіє російським мовою. Вибір мови виконується безпосередньо в програмі. Є модифікація нового платіжного доручення, де в поле "сума прописом" не пишуться копійки, якщо сума зазначена в цілих рублях. Передбачено вивантаження платіжних доручень на дискету у форматі ЦБ РФ.

Скачано разів: 677
Мова інтерфейсу: rus

Умови використання: freeware
Розмір: 1.96Mb

Завантажити | Сайт автора

Акцент 6.0

Краща із сучасних бухгалтерських програм в Україні. Полнофункциональная версія програми з обмеженням строку використання в 60 днів. Напрацьована база даних зберігається й може бути використана надалі. Убудована мова розробки власних додатків MS VBScript. Сучасний інтерфейс, простота у використанні й швидкістю.

Скачано разів: 489
Мова інтерфейсу: rus

Умови використання: trial
Розмір: 9.20Mb

Завантажити | Сайт автора

Облік доручень 2.0

Виписка й облік доручень на одержання матеріальних цінностей. Програма повністю автоматизує цю частину господарської діяльності підприємства.

Скачано разів: 387
Мова інтерфейсу: rus

Умови використання: freeware
Розмір: 159.60Kb

Завантажити | Сайт автора

Домашня бухгалтерія 4.0.7

Домашня бухгалтерія призначена для ведення обліку Ваших фінансів. У програмі є такі можливості як: облік витрат, доходів, грошей відданих й узятих у борг, контроль повернення боргів, планування витрат і доходів, побудова докладного й вибіркового звіту витрат і доходів, побудова різних діаграм, висновок уведеної інформації на принтер, експорт даних у файл. Якщо програмою будуть користуватися кілька людей, то запису можна вести незалежно друг від друга, входячи в програму під різними іменами. Інтерфейс програми росіянин й інтуїтивно зрозумілий.

Скачано разів: 812
Мова інтерфейсу: rus

Умови використання: shareware
Розмір: 3.20Mb

Завантажити | Сайт автора

TorgClient 1.30

Програма формування й редагування прайс-листов. Розміщення прайс-листов на торговельній площадці в системі PRIKUP.RU.

Скачано разів: 374
Мова інтерфейсу: rus

Умови використання: freeware
Розмір: 4.14Mb

Завантажити | Сайт автора

<<< Страница |1| |2| 3 |4| |5| из 5 >>>

 мобильные телефоны  рефераты  объявления  новости
 погода  гороскоп  рецепты